Nasz zespół

kasiaKasia Sienkiewicz

W Misiowej Chatce opiekuję się grupą Zajączków. Urodziłam się w środku wakacji, upalnym latem, dlatego też jest to moja ulubiona pora roku.  Z mojego kolorowego dzieciństwa pamiętam kreatywne zabawy z moją babcią, np. lepienie z masy solnej, wymyślanie bajek oraz zabawy z dzieciakami z sąsiedztwa 🙂 Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, marzyć o dalekich podróżach i przestawiać meble w domu. Moje ulubione kolory to czarny, miętowy i biały.

DSC_9243-crop

 Ewa Cyckowska

 Opiekuję się grupą Wiewiórek.Urodziłam się jesienią. Z mojego dzieciństwa najbardziej pamiętam zabawy podwórkowe z rówieśnikami. Moją ulubioną potrawą jest zupa pomidorowa i pierogi z twarogiem. Uwielbiam się relaksować słuchając głośnej muzyki dance porywającej do tańca;) Chętnie sięgam po książki przygodowe i romantyczne. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze. Moje hobby to robótki ręczne,lubię wyplatać cudeńka z wikliny papierowej. Dobrze się czuję kiedy otaczają mnie kolory czerwony, niebieski i biały.

DSC_9265-crop
Emilia Dorau

W naszym przedszkolu opiekuję się grupą 6 latków. Z mojego dzieciństwa najbardziej pamiętam zabawy podwórkowe z koleżankami i słuchanie bajek czytanych przez mamę. Kiedy mam chwilkę, chętnie sięgam po książkę kucharską. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i oglądam filmy. A w wakacje wybieram południe Polski i wyprawy w góry, chociaż czuję się także przyjemnie słuchając szumu morskich fal. Kocham kotki;) Brązowy, szary i niebieski to barwy, które mi towarzyszą. Urodziłam się zimą.

 ilonaIlona Sławeta

 W naszym przedszkolu opiekuję się wszystkimi grupami, zarządzam przedszkolem oraz uczę języka angielskiego. Uwielbiam się relaksować słuchając Mozarta. W wolnym czasie chętnie sięgam po książkę. Moje hobby to nauka języków obcych oraz gotowanie:) Ulubiona potrawa-to makaron z pesto. Lubię kolor biały. Z mojego dzieciństwa najbardziej pamiętam smak czekolady.

 

DSC_0942-crop

Małgorzata Lasota

 

W Misiowej Chatce opiekuję się grupami Zajączków, Jeżyków, Niedźwiadków oraz Wiewiórek. Uwielbiam się relaksować słuchając utworów Stinga oraz muzyki filmowej. Kiedy znajdę wolny czas chętnie sięgam po książki biograficzne. W wolnym czasie gotuje, moim ulubionym daniem jest potrawka z kurczaka. Lubię wędrówki po górach, zimą snowboard. Dwa kolory, które mi towarzyszą to biały i czarny. Z mojego dzieciństwa najbardziej pamiętam czas spędzony u dziadków na wsi.

Anna Dombrowska

 

Urodziłam się zimą. Z dzieciństwa pamiętam świetną zabawę związaną z tradycjami świątecznymi. Moją ulubioną potrawą są różnorodne sałaty i desery. Uwielbiam się relaksować słuchając muzyki poważnej i operowej oraz czytając książkę. Chętnie sięgam po pozycje z gatunku beletrystyki i kryminału. W wolnym czasie uprawiam Nordic Walking. Moje hobby to medycyna. Zielony- to kolor mój ulubiony. W Przedszkolu Misiowa Chatka opiekuję się nauczycielami, sprawuję nadzór pedagogiczny.

Do naszego zespołu dołączyły nowe osoby

nauczycielki grup młodszych

Agnieszka Michalska, Aleksandra Nyłk-Glama, Magdalena Frąckowiak i Karolina Urtnowska

oraz specjaliści:

logopeda  Jarosława Wójcik

psycholog Patrycja Gaszkowska-Grzeszczak